teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   colafanta1   Offline   Mesazh  
   Emri:   blero music
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    26 Vjeç
   Ditëlindja:   23 Nentor 1991
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    colafanta1 nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-02-13 18:36:06
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2012-12-02 23:27:36
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    2 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    3 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Tingulli 3nt     82 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Adrian Gaxha   Ngjyra E Kuqe
Kalendari
25/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Nazmije Selimi
Nazmije Selimi
27 vjeç
Ex Wolf
Ex Wolf
24 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Rexho Mulliqi
Rexho Mulliqi
(1923-1982)

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto