teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   deadlovato   Offline   Mesazh  
   Emri:   Dea Lovato
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtine
   Mosha:    29 Vjeç
   Ditëlindja:   17 Janar 1988
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    deadlovato nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-12-06 15:37:40
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-09-04 19:34:36
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Mirsa Kerceli     18 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

  Gipsy Lover

Voto