A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   deadlovato   Offline   Mesazh  
   Emri:   Dea Lovato
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtine
   Mosha:    29 Vjeç
   Ditëlindja:   17 Janar 1988
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    deadlovato nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2012-12-06 15:37:40
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-09-04 19:34:36
   Tekste të dërguara:    1 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Mirsa Kerceli     18 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto