A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   MIRANNS   Offline   Mesazh  
   Emri:   Arjan
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   Prishtina
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   03 Dhjetor 1996
   Shenja e Horoskopit:   Shigjetari
   Profili:    Potion for Enemies;)

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-02-15 10:36:18
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2017-01-11 12:44:51
   Tekste të dërguara:    5 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    14 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    5 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Unikkatil     600 Fansa
    Arjan Rrahmani     1 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Dr.Nice   Mos Shpreso

Loading...Kalendari
20/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Florent Boshnjaku
Florent Boshnjaku
47 vjeç
Dren (D.O.G)
Dren (D.O.G)
30 vjeç
Isen Selimi
Isen Selimi
28 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Jashtëzakonisht

  Shumë

Voto