A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   ALDOooo   Offline   Mesazh  
   Emri:   Aldo
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   Tirane
   Mosha:    22 Vjeç
   Ditëlindja:   06 Shkurt 1995
   Shenja e Horoskopit:   Ujori
   Profili:    ALDOooo nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2013-03-04 22:30:11
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2017-01-17 22:23:15
   Tekste të dërguara:    43 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    77 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    47 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    3 Këngë
   Merr pjesë në këto Fansclub
    Ermal Mamaqi     13 Fansa
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
21/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Paniku
Paniku
24 vjeç
Donika Gashi
Donika Gashi
43 vjeç
Michel Teló
Michel Teló
38 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Vesel Berisha Skroma
Vesel Berisha Skroma
(1941-2015)
Hysni Milloshi
Hysni Milloshi
(1946-2012)

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto