teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   omernuhija   Offline   Mesazh  
   Emri:   Omer Nuhija
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   
   Mosha:    26 Vjeç
   Ditëlindja:   17 Qershor 1991
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    omernuhija nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-03-13 23:02:55
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2014-03-16 21:58:27
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
20/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Rihanna
Rihanna
29 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Gipsy Lover

  Çfarë Ti Bëj

  Anytime Anywhere

Voto