A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   drenasi   Offline   Mesazh  
   Emri:   drenasi
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:   
   Ditëlindja:   01 Janar 1913
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    drenasi nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-07-04 14:26:57
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-05-12 14:05:15
   Tekste të dërguara:    50 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
19/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Alketa Vejsiu
Alketa Vejsiu
33 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Jashtëzakonisht

  Shumë

  Aspak

Voto