teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   neyymar   Offline   Mesazh  
   Emri:   neymar ney
   Shteti/Vendndodhja:    SHQIPERI
   Qyteti:   durres
   Mosha:    17 Vjeç
   Ditëlindja:   01 Janar 2000
   Shenja e Horoskopit:   Bricjapi
   Profili:    neymar junior

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-07-31 19:28:01
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-06-19 22:49:18
   Tekste të dërguara:    3 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    Asnjë biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
Kalendari
24/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Gjeto Luca
Gjeto Luca
51 vjeç
Denisa Gjezo
Denisa Gjezo
29 vjeç
Dardan Ahmeti
Dardan Ahmeti

Gazmend Pallaska
Gazmend Pallaska
62 vjeç
Gigi D'alessio
Gigi D'alessio
50 vjeç

Votimi i Javës
   19-25 Shkurt 2017

Kënga Më E Mirë E Noizyt?

  Number 1

  Big Body Benzo

  Gangsta Love

  Çfarë Ti Bëj

  Gipsy Lover

  Anytime Anywhere

Voto