teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   noozGe   Offline   Mesazh  
   Emri:   Egzon
   Shteti/Vendndodhja:    KOSOVE
   Qyteti:   
   Mosha:    21 Vjeç
   Ditëlindja:   28 Maj 1996
   Shenja e Horoskopit:   Binjaket
   Profili:    noozGe nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2014-10-16 14:25:58
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2017-01-14 17:20:44
   Tekste të dërguara:    14 Tekste
   Këngë të korrigjuara:    1 Korrigjime
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara
    Flora Gashi, Ymer Bajrami & Lendita Selimi   Gurbeti 2014




Kalendari
19/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Don Pizhi
Don Pizhi
36 vjeç
Bledar Sejko
Bledar Sejko
45 vjeç
Maria Mena
Maria Mena
31 vjeç

Votimi i Javës
   12-18 Shkurt 2017

Këngëtarja Më E Mirë

  Kida

  Elvana Gjata

  Kaltrina Selimi

  Dafina Zeqiri

  Era Istrefi

  Nora Istrefi

Voto