A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

   Fisnik   Offline   Mesazh  
   Emri:   Fisnik Ajdini
   Shteti/Vendndodhja:    MAQEDONI
   Qyteti:   
   Mosha:    18 Vjeç
   Ditëlindja:   25 Shtator 1999
   Shenja e Horoskopit:   Peshorja
   Profili:    Fisnik nuk ka krijuar akoma një profil të detajuar.

   Aktiviteti dhe Kontributi
   Rregjistruar më:   2015-08-20 08:16:19
   Hyrja e fundit tek zona*ime:   2015-08-20 18:36:32
   Tekste të dërguara:    Asnjë tekst
   Këngë të korrigjuara:    Asnjë kenge
   Biografi këngëtarësh:    1 Biografi
   Albumet e dërguara:    Asnjë album
   Këngë të Përkthyera:    Asnjë perkthim    
   Merr pjesë në këto Fansclub
   PlayLista me Këngët e Preferuara

Loading...Kalendari
18/01/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Engjell Çaçani
Engjell Çaçani
69 vjeç

Votimi i Javës
   15-21 Janar 2017

A Bëjnë Bujë Këngët E Reja Të Unikkatilit?

  Fare

  Po

  Jo

  Aspak

  Shumë

  Jashtëzakonisht

Voto