teksteshqip.com
A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Live Video


Noizy - Vetem Ti Je    (Feat. Elgit Doda)


Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  4.9 / Votuan:  363


Këngë pjesëmarrëse në Top Fest 12  

Muzika: Elgit Doda   Teksti: Noizy   Elgit Doda   Orkestroi: Elgit Doda  
Noizy Rap l:
Oh Girl you Mash up my mind,
Your attitude girl mash up my mind,
Oh god you mash up my mind,
Your attitude girl mash up mind,

When you see me get to them?
Any Duttty moves girl show me all of them,
when they see me walk at them,i
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak baby,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din me pelqen si leviz
lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 


Noizy Rap ll:
(who's that chic)
Zini hini n'flow - ju e dini mir se pa ne nuk ka show,
Now what's the deal yo tell me what's the deal yo,
Ju e dini mir se pa ne nuk ka show haa,

When you see me get to them?
Any Dutty moves girl show me all of them,
when they see me walk at them,
Pussy hole run coz Zini get at them der,

Elgit Chrous:
Afrohu ti dhe pak put it down on me,
Edhe pak Edhe pak baby,
Ska dyshim je me e Mira ktejt e din me pelqen si nje first lady,
Vetem ti je Vetem Ti Je,
Vetem ti me ben te ndihem crazy,
Vetem ti je Vetem ti je Sa me pelqen Si e ben ti,
Sa me pelqen Si ben ti,

Noizy:
Sa me pelqen si e ben ti,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,

Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 

Noizy rap lll:
When you wine like that, when you wine like that,
I love your body Gyal when you wine it,
When you wine like that, when you wine like that,
You gotta wiggle when you wine like that,

Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,
Haaa drop it down drop it down drop it down drop it down for me.

Elgit 2x:
When you wine like that, when you wine like that,

Noizy 2x:
Drop it down drop it down drop it down drop it down for me,

Noizy After Chorus:
Go Tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava,
Go tell em tell em tell em who we are,
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava
Go Tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 
Go tell em tell em tell em who we are, 
Ku do qe shkojm e cojm venin nhava, 

Ky tekst u dërgua nga Aidda
Kalendari
28/02/2017
Gëzuar Ditelindjen TeksteShqip Uron:
Big Mama
Big Mama
31 vjeç
Morena Dyli
Morena Dyli
27 vjeç
Enver Petrovci
Enver Petrovci
63 vjeç
R.I.P.     Përkujtojmë:
Dr. Flori
Dr. Flori
(1979-2014)
Emmy
Emmy
(1989-2011)

Votimi i Javës
   26 Shkurt - 4 Mars 2017

Cilën Këngëtare Adhuroni?

  Rihanna

  Adele

  Beyonce

  Taylor Swift

  Katy Perry

  Rachel Platten

Voto