teksteSHQIP.com
TeksteShqip Mobile Version

Vjollca Luka - Kur Me The Te Dua


Videoklip LIVE :: LIVE Video

Zgjidhni me sa yje do votoni
  Mesatarja:  3.2 / Votuan:  6

Send "Kur Me The Te Dua" Ringtone to your Cell

Kemi kohė qė po e kėrkojmė tekstin e kėngės "Kur Me The Te Dua" kėnduar nga Vjollca Luka.
Do ja u dinim shumė pėr faleminderit nė rast se mundeni tė na ndihmoni ne dhe tė gjithė ata qė janė nė kėrkim tė kėtij teksti.
Videoklipi nga Vjollca Luka i bashkangjitur me kėtė kėngė, do ju ndihmojė pėr ta shkruajtur. Faleminderit pėr kohėn tuaj.


Dėrgoni Tekstin
Vjollca Luka - Kur Me The Te Dua


Titulli: Vjollca Luka,,Kur me the te dua,,Eurolindi Etc [2014-03-22]
Producent Bujar Avdimetaj BEHUNI FANS nfmeurolindi OnAirMusic
Entertainment Kohezgjatja: 4:26 | Shikime: 19305 | Vota: 25 | Mesatarja Votimit:
Me shume kenge nga: Vjollca Luka

Vjollca Luka
Vjollca Luka
Send "Kur Me The Te Dua" Ringtone to your Cell


Gėzuar Ditelindjen
SHUMĖ URIME
PĖR JU        
Shkodran Tolaj 34 vjeē
Elda Shabani (Madonna Shqiptare) 37 vjeē
Ajrulla Emini 47 vjeē

Votimi i Javes
   14-20 Prill 2014

Kush Eshte Me Hot?

  Elvana Gjata

  Genta Ismajli

  Tuna

  Dafina Zeqiri

  Adelina Ismajli

  Nora Istrefi

Votimi i Javes