A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
2Ton Feat. Don Phenom

Ciao ➡ Ciao

 Shqip ➡  Anglisht
Not Yet Rated

Translate A Song »

More Translations »

Translated by: Rigers Boss Troshani


Ciao

Me to dal nji Nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n'areoplan edhe ciao,
Se kena tjeter plan(po, po, po) X2

Jam ftyr publike amo
S'rri n'publik
Me mpa qytet
Shpejt ka mu bo trafik
Ti i ki fjalt è mdhaja po
Po pa rrezik.
Je mka shit me Kesh a o tip
Humiristik
N'kerr xhamat è zi
Mrapa un ju rri
Ti smunesh me mpa mu
Vec zonin me ma ni
Femnat qe I kam un'
Ti kurr nuk I ki
Me to dalim nate
Dhe jam tu I ki

Kom zon zvicrronka tu bo franga
Po pi shum cokollata willie wonka
Shokun ton na liroj gjykata
Na jena G's nuk jena estrada
Kena me leviz se jena tatamanta
Ma shqipe 2 ton me gangsta serenata
Me shum femna ngat neve
Na zen nata
Ti nqofse don ferrk kem alltija tgata
Don Phenom po jua palon si me kon faraon
Grupi jem si komision
Cdo qytet po ecim gjon
Neve sna intereson
Hekesh Shpejt me ni Telefon edhe Ciao

Me to dal ni nat edhe ciao
Telefoni nalt edhe ciao
Neser n'aeroplan edhe ciao
Se kena tjeter plan (po, po, po)


Ciao

With them, you can go to a night even ciao
The phone also ciao
Neser n'areoplan also ciao,
How else did the plan (yes, yes, yes) X2

I am a ftyr public amo
You're not here
With mpa city
Soon there is traffic
You who say words is big yes
Yes without risk.
You got shit with Kesh a o tip
Humiristik
N'kerr xhamat is black
Mrapa un you stay
You smunesh me mpa mu
You're still with me
The girls that I have '
You never run out
With them we go out
And I'm ki

The zone is switched to the franchise
I drink a lot of chocolates willie wonka
Our lover toss the court
On yen G's is not a joke
Kena moves me jena tatamanta
Today, 2 tons of serenade gangsta
With so many females, it is ours
On zen nata
If you don ferrk have alltija tgata
Don Phenom is burning you like a Pharaoh's cone
The group is like a commission
Every city is walking along
Neve sna intereson
Hekesh Soon with Phone and Ciao

With them, you can go to a night even ciao
The phone also ciao
Neser n'areoplan also ciao,
How else did the plan (yes, yes, yes) X2

Edit Translation
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019