A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Ndodh sot

ne teksteshqip.com

(Story)

Sefe Duraj

mbush sot

46 vjeç

Alma Bektashi

mbush sot

43 vjeç

Agon Goqi

mbush sot

16 vjeç

Loko

mbush sot

35 vjeç

Dj Landa

mbush sot

24 vjeç

Bajram Dobra

mbush sot

35 vjeç

Arben Bytyqi

mbush sot

41 vjeç

Michael Jackson

përkujtohet nesër

në 9 vjetorin e vdekjes

Aydilge

mbush nesër

39 vjeç

Artan Kola

mbush nesër

46 vjeç

Chenoa

mbush nesër

43 vjeç

Paola

mbush nesër

33 vjeç

Fikret Dauti

mbush nesër

33 vjeç

GT

mbush nesër

31 vjeç

Argjend Hasani

mbush nesër

44 vjeç

📈 Më Të Klikuarit e Javës

Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Këngëtarja Balerina Balaj është pjesë e OnRecords, dhe të gjithë e njohin si Rina. Në vitin 2015, Rina Balaj merr pjesë në X Factor Albania 4. M...
Ledri Vula nisi karrieren e tij muzikore me grupin Skillz, se bashku me Visar Shalen. Pas disa vitesh suksesesh, grupi u shperbe pas mosmarreveshjeve ...
Këngëtarja Orhidea Latifi është pjesë e OnRecords dhe të gjithë e njohin si Kida. Ajo jeton në Prishtinë me prindërit e saj. Më datë 11 Janar 2014,...
Feronit Shabani i njohur me nofken Fero eshte nje reper i njohur tashme ne estraden shqiptare. Ne fillim te karrieres se tij ai nuk e pati shperthimin...
Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, ...
Xhensila u be e njohur fale talent show “Ethet e se premtes mbrema”. Ajo atehere ishte vetem 14 vjeç. Është një nga këngëtaret me vokalin më të ëmbël ...
Tashmë tregu shqiptar i muzikës është pasuruar edhe me një artiste, bëhet fjalë për një këngëtare R&B e cila imiton për mrekulli Eminemin. Ajo quhet D...
Emri i Elvana Gjatës nuk është i rastësishëm në botën e muzikës dhe as thjesht për të plotësuar ndonjë nga kapriçiot e moshës. Ka qenë Migena, motra e...
Trim Ademi I njohur si Capital-T kreu shkollën e mesme pranë Gjimnazit “Sami Frashëri“ në Prishtinë. Dashuria për muzikën i lindi si duket me ndihmën ...

🔝 TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

🔜 Videoklipe Së Shpejti ⌛

“Deja Vu”

Alban Skenderaj Feat. Young Zerka

së shpejti...

“Ama”

Uki

së shpejti...

“A Po Vjen”

Dhurata Ahmetaj

së shpejti...

“Cocaine Versace”

FLoZIn Feat. Eli-G

së shpejti...

“Fuego”

Dafina Zeqiri

së shpejti...

“Tequila”

Aldo Bardhi Feat. Klik

së shpejti...

“Dashnia O Lezeti”

Ledi Vokshi & Amarda

së shpejti...

“Lollipop”

Sarah

së shpejti...

“Amsterdam”

Sparksi

së shpejti...

“I'm A Mess”

Bebe Rexha

së shpejti...

» Më shumë video »

📊 Votimi i Javës

Këngëtarët Më Të Mirë
Votimi i Javës: 18-24 Qershor 2018  

(33%, 155 vota)
(24%, 110 vota)
(18%, 85 vota)
(17%, 78 vota)
(5%, 22 vota)
(3%, 15 vota)

Numri i Votave: 465

Pjesëmarrja në Votim:

Anketa u Krijua nga:  stela16

Më shumë votime »


🆕 Të Rejat E Fundit

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2018