A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
  • teksteshqip.com

Diellza Kolgeci

mbush nesër

40 vjeç

Ben Moody

mbush sot

37 vjeç

Dilan Reka

mbush sot

20 vjeç

Xheroo

mbush nesër

32 vjeç

:: Më Të Klikuarit e Javës

Ai ishte këngëtar mjaft i njohur nga Shkupi, i cili me disa prej albumeve te tija para disa vitesh ka korrur suksese te mëdha deri atë ditë kur ai ven...
Talenti i Dafines u zbulua që në fëmijëri. Në moshën 10-vjeçare, mori pjesë në një festival për fëmijë në Suedi me një këngë në anglisht, të cilën e k...
Bertan Asllani lindi në Shkup ku edhe e përfundoi shkollën fillore dhe të mesme në Kolegjin Amerikan pasiqë për të ishte vendi i duhur ku kishte takua...
Emri i vertetë Rigels Rajku, por njihet nga te gjithe si Noizy. Ka nenshkruar konkrate me kompanine e famshme "Universal Music" dhe tashmë Noizy është...
Në vitin 2008, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Plus Minus" Në vitin 2009, Buqe Rama (Buqja) publikon albumin "Mesazh I Fundit" Në vitin 2010...
Emri i tij i vertete eshte Ervin Selita, jeton ne Londer dhe eshte reper i grupit shqiptar ne Londer, Hellbanianz. Karrieren e zhvilloi ne UK me disa ...
Në Qershor 2005, Bashkim Spahiu merr pjesë në PoliFest 2005 me këngën "Ti Ishe Ajo". Në vitin 2009, Bashkim Spahiu publikon albumin "U Martove" ...
Kengen e ka filluar ne moshen 7 vjecare dhe dha rezultatet e para qe ne moshen 10 vjec nga ku fitoi çmimin e dyte ne Festivalin Kombetar per Femije me...
Albani me origjinë është nga Vlora. Babai i tij në atë kohë punonte si oficer dhe i duhej të shpërngulej në Lushnje ku dhe lindi Albani. Pas disa vjet...
Pas shumë sukseseve në Gjermani dhe Evropë, Butrinti prezentohet para publikut shqiptar, me super-hitin "Ki Me Lyp". Me punën e palodhshme, talentin, ...

:: TopSpot 100

» Renditja e Plotë »

:: Votimi i Javës

Reperi Më I Mirë?
Votimi i Javës: 22-28 Janar 2018  

(31%, 61 vota)
(28%, 55 vota)
(25%, 48 vota)
(9%, 18 vota)
(5%, 10 vota)
(1%, 2 vota)

Numri i Votave: 194

Pjesëmarrja në Votim:

Më shumë votime »


:: Të Rejat E Fundit

teksteshqip.com © 2007 - 2018