Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rasim Sopi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  3.1 / Votuan:  8
  • Vendlindja:
  •  
  • Jeton dhe vepron në :
  • Kosovë 
BIOGRAFIA: Rasim Sopi është një këngëtar i njohur. Në vitin 2008, Rasim Sopi publikon albumin "Mos Lakmo"....

>> Lexo gjithë biografinë >>


Kanali

Youtube

Profili

Facebook

Komente

1 🔥Mos Lakmo (2008)

★★★★★

Fati, Fati

★★★★★


    Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

    Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Muaad

Luli (Lulzim Sadiku)

Met Sadiku

Nexhmi Mehmeti (Nexhi)

Albert Zhubi

Niti-Bronx

Kosovar Alija

Ajet Sinani

Trim Jakupi

Demush Malaj

Tags: Rasim Sopi


Komente mbi këtë artist


Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet