A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
Irma Libohova

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  163
  • Vendlindja:
  • Tiranë 
  • Mosha:
  • 60 Vjeç
  • Shenja e Horoskopit:
  • Dashi ♈
BIOGRAFIA: Irma Libohova është një këngëtare shumë e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop, popullore moderne dhe e lehtë. Irma Libohova, këngëtarja cila jeton tek publiku me këngët e saj jo vetëm në skenat e festivaleve të këngës në RTSH ndër vite, por dhe në skena të tjera, vijon të jetë në qendër të vëmendjes për krijimtarinë e saj. Zëri i vlerësuar mes një brezi artistësh që i dhanë shumë skenës së muzikës shqiptare ndër vite, këngëtarja Irma Libohova, pohon se ishin krijime muzikore të thjeshta, të këndshme, përshtatur edhe me cilësitë vokale të këngëtarëve. Ajo...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

Motra e

Eranda Libohovës

Instagrami

Zyrtar

Kanali

Youtube

Shto profile

zyrtare

Pranga Malli (2010)

Preke Hunden (2006)

Mollaxhiu (2003)

Napoloni (2000)

23...53 (1997)

Albanian Radiotelevision (1991)

Arvanitase

Shamia E Beqarit


» Dërgo Një Këngë »

Zgjodha Njerine
Peng
Tango Dashurie
Bekimi I Nënës
Kavash Kavash
Stop
Hoje-Hoje
Helmimet Ne Kosov
Ke Do Doje Ti


Artistë Të Ngjashëm:

Inva Mula

Irini Qirjako

Orinda Huta

Ava Max

Anjeza Shahini

Zanfina

Elsa Lila

Soni Malaj

Anita Take

Eranda Libohova


Tags: Irma Libohova, Motrat Libohova

Irma Libohova në Kartolina:

Krijo Një Kartolinë
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019