Më mbaj mend (për 1 muaj)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4
 • Emri i Vërtetë:
 • Shkelzen Xheladini
 • Vendlindja:
 • Tetove 
 • Mosha:
 • 26 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Dashi ♈
BIOGRAFIA: X1 është një këngëtar. x1 (EksNjish) Emri i tij i vertet eshte: SHKELZEN XHELADINI. Shkollen e Mesme e ka kryer ne Kolegjin Turk: Jaja Kemal ne Gostivar,fillimi i tij me Hip Hop kan qene vitet 2008 2009,ne fillim ka bashkpunuar me Repperin GeTzo,ne grupin e ashtuquajtur Golden Voicez. Pas problemeve ne at grup,ai u largu dhe vendosi qe te punoi vet si nje SoloRepper..prei vitit 2008 deri ne vitin 2010 ai krijoi 38 Demo Keng pa as nje VideoSpot, veq se Bashkpunime me sh...

>> Lexo gjithë biografinë >>


Komente

Asnjë Koment  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Artistë Të Ngjashëm:

Kann1

Mc.Yahoo

A62

Eni-G

Backy

B-Ullet

Mastercif

Nissy

Papel G

Valon Osmani

Tags: X1, Eksnj1Sh, Eks-Nj1Shi, Shkelzen Xheladini


Komente mbi këtë artist