Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Lochko

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Lochko".
3. Video është e këngës "Lochko", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Lochko  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  44

Këngë e albumit:

"Vlersona"

Komente

3 🔥

17/01/2008

2008-01-17T11:56:34+00:00yeahh yeah .. !! Loqkoo Lo lo qchko 2 toon com on lochko yeah Lochkoo Lochko lochko lochkoo


Version 1 LiL'a

Lochko moti n'regjister t'kom regjistru
erdh dita edhe koha per me u taku
tash jena perball eh po du me shpreh
shuj ngom se ja nisa senet me tih njeh
e Para eshte se m'pelqen qysh je komplet
e Dyta eshte se kur te shoh e ni veten ma nxeht
e Treta po du me te than mos um refuzo
Tash po t'kallxoj qka tkom shkru per ty tye e ngo
Kush je tih e nga vjen tih eh ka po nen
Lochko ! kallxom me mu a vjen
P.sh qka me menon sonte une tih bashk me kan
e seneet tjera krejt anash me i lon
Qysh padalliim per tjerat dhe pozita jote
edhe ni pytje kallxom a je e ksaj bote
permu e je e veqant bukuri e rrall
um kall saher qe um del perball .. !!

Ref 2X :

Lochko !! Hajde kce me mu.
Lochko !! Qashtu po du.
Lochko !! Luje pak ma shum.
Lochko !! Deri n'maksimum.

Version 2 TiTi - Es AnI

E une po menoj lochko ! mu kon nja
qyshtu para meje gjithmon po du me te pa
eshte proces i gat nuk oshte veq per pak
shprehu edhe tih jena veq 2 e ska kallabllak
Lochko ! meno ma gat jo veq per 1 nat
qele gojen afrohu distancen mos e mat
Nuk mun ti pa mu e as un pa ty
jena nis perpara e mbrapa ska mu kthy
jena n'rrug ku shihet krejt komplet nxetsia
une tjap ti m'jep kshtu perjetohet knaqsia
Lochko ! edhe pse nuk foli imazhi yt kallxon
ti e din kur jena bashk gjithqka mir shkon
m'kalon krejt mir e rritet disponimi
tana hina pak ma fell harrohet krejt fillimi
ti mshoron mu loqko mu edhe mentalisht
se ti je opsion i jetes tem ska dyshim natyrisht

Ref 2X :

Lochko !! Hajde kce me mu.
Lochko !! Qashtu po du.
Lochko !! Luje pak ma shum.
Lochko !! Deri n'maksimum.

haha!!yeah!! tak tak!! yeah

( Loqko !! 4x ) Deri n'maksimum!! ( Loqko !! 4x )


Ky tekst u dërgua nga Ditlume   whiterose
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet