Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Dridhu Sillu Remix

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Dridhu Sillu Remix".
3. Video është e këngës "Dridhu Sillu Remix", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Dridhu Sillu Remix  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  13

Këngë e albumit:

"Vlersona"

Komente

2 🔥

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Mr.Dony

zemer hajde para meje dridhu goten theje kce me mu e livrit e ke pi tash vreje e di qa po don e di tash qa po mendon per ty kam qka te dush veq fol hajt kallxom uoou sa po me pelqen kur po te sho ty tu kcy un tu pi ktu e krejt jem tu e thy ti um kalle krejt hiq kurgja ma spo di se qa po boj une tash ty po te kallxoj kur po knoj ne mikrofon krejt publikun ne kemb e qoj une jam qai qe tash ki me ni kush esht ma i madh pra ^Mc biba &mr dony ^tash po shihet se krejt ne kemb kokan qu qikat qa je ka i she ato kejt jan per mu kuku lochko krejt mendjen mue ti ma sille po ti mos u nal vazhdo dridhe dridhe

ref2. dridhu sillu veq ma shum livrit venin maksimum pa u ndal veq vazhdo hajde tash me mu ti kno


Ky tekst u dërgua nga Mr.dony
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet