Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Vlersona

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Vlersona".
3. Video është e këngës "Vlersona", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Vlersona  (Feat. Bi-hogs)  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  17

Këngë e albumit:

"Vlersona"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2009

2009-11-30T23:00:00+00:00Yeah 2 Ton

Nese doni me na vleresu hajdeni vlersona vet.

2x
Na bina sene me kualitet, na qesum sene qe kerkush su ni qet, na bojna boom kur ti nuk e pret, nese doni me na vlersu hajdeni vlersona vet.

Maximum boom, gjithmon me realitet se jon njo mas njo se kush pi shet po thom ngom nese don ti me na ngu, vlersona nese don ti me na vlersu ma mir mos u nis nese per muzik ski vesh se muzika jem ka kuptim nuk osht vetem flash komplet albumi freshh kjo mosh e re dina me bo shkatrrim edhe hiq ktu mos mu vree talent full kena se perfect dhe cool jena mvjen shum keq ngoje se qysh e boj une nese ti je dikund vlersom se ku jom une mu mdon ntana ant publika plus stili jot ti lodhesh palidhje e bon munin kot nuk pershatet stili rima nuk gjen ti mi lidh e une sa her qe bi sene bi sene veq mu dridh ku jam une e ku hy krejt kan mu hill yeahhh

2x
Na bina sene me kualitet, na qesum sene qe kerkush su ni qet, na bojna boom kur ti nuk e pret, nese doni me na vlersu hajdeni vlersona vet.

Athu kon pe nin kush e kush jon bo feat rima jon bohet e fort mati kategorit kerkush smundet me na nal qdo stop u shkel 2 Ton e Bi Ho Gs tash i ki dost paralel jemi tpathyshem tqendrushem ky material jemi ka folem per veti tregimi osht vertikal qe gjithmon krejt elementet i shtim nfunksion shum e seni edhe weni dridhet kur na jena on nese jem problem i harron nisen per gjyqesim besoj qe neser maksimum e kemi qdo ushtrim nuk e di sa kam emer ama po na ngon tash e di qe kam talent nina mrena edhe jasht jemi gjall e tgatshem qeshtu prej natyres kur na sheh nbin ndrrohen ngjyrat e ftyres e ata qe kan inati folin me vetveten qdo sen e shkatrrojm kur bohen bashk 2 termete

2x
Na bina sene me kualitet, na qesum sene qe kerkush su ni qet, na bojna boom kur ti nuk e pret, nese doni me na vlersu hajdeni vlersona vet.

Hala pa perfundu veq e 2-ta shkoj e 3-ta u nis e tash temen une pe ndrroj vazhdon kjo procedur e arriti faktin gjithmon me stil tveqant une ta publikoj daten se e di qe shumica per me hy te na presinn bojna boom kur nuk na pret e bojna suksesinn tjert presin plus e marr edhe msimin neve kur na ngoni hupin krejt orientimin e qka me bo qe nuk qillove ti nvendin tem po edhe te ishe kon kishe pas problem ntana ant problem me bit flow edhe rim se une kur dal nbin publika bon bertim ata e din se kush ka ma shum pervoj kush osht ne epersi e kush e udheheq ket loj e ndreqem na origjinal edhe ate shum sik qdo vend ku ka kallabllak na jem aty click

2x
Na bina sene me kualitet, na qesum sene qe kerkush su ni qet, na bojna boom kur ti nuk e pret, nese doni me na vlersu hajdeni vlersona vet.

2 ton Bi ho gs yeahhh a a a

2x
Na bina sene me...., na qesum sene qe..., na bojna boom kur..., nese doni me na vlersu hajeni vlersona vet


Ky tekst u dërgua nga Dj Tricky
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet