Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Jam Nxon

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Jam Nxon".
3. Video është e këngës "Jam Nxon", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Jam Nxon  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Komente

Asnjë Koment

28/12/2010

2010-12-28T18:03:15+00:002 2 2 2 2TON

Refren :

Kom kalu me ty , e ti prap pom lyp
smunesh mem harru , nese ti kur sdon
E un e di ma mir , prap ki mem thirr
une jom i nxon , nuk jom i lir

TiTi-ES :

Pe di qe kom kalu me ty
po tasht mo nuk jena
problemi ke qe njoni tjetrit sdojshim mi shit rrena
ti heces rruges tande e une pi hi temes
krejt qato qe i deshtem i bonem qe mos mi lan pik zemres
duhesh me nal me menu
qe ma te mir sun e gjan
ti kto e ke dit pa shku
po inati nuk t`ka lan
edhe n`anderr um she
po bohesh kishe sta nin
emrin ASTRIT ti e njeh
ofertat om vin
prap nuk nalen fjalt
zemer qysh me to e qysh pa to
un e di qe kthehesh po mundsin po ta lo
krejt o n`rregul kur senet thuhen nsy
po mos harro baby se kom kalu edhe me ty

Refren :

2X
Kom kalu me ty , e ti prap pom lyp
smunesh mem harru , nese ti kur sdon
E un e di ma mir , prap ki mem thirr
une jom i nxon , nuk jom i lir

LiL'A :

Baby tjerat si ti dojn me bo poziten
me nejt me ARTONIN ma shum se ton diten
Deri sa me mu kalon
me u njoftu me tjera don
Menen e rrit se sikur une t`rrall jon
Nuk i qoj ment te tjerat po veq te ti
amo qka me bo qe tjetra tu menu veq per mu rri
ton diten e ton naten
me menu plot sene qe me mu pershtaten
une e caktoj daten
edhe e lo takimin
nuk kom qef me bo fjal
zemer ti ma di qellimin
krejt senet i kryn
edhe menon per mu ton kohen
une ndikoj te ti edhe kur shoqet e tua te une afrohen

Refren :

2X
Kom kalu me ty , e ti prap pom lyp
smunesh mem harru , nese ti kur sdon
E un e di ma mir , prap ki mem thirr
une jom i nxon , nuk jom i lir

LiL'A :

2X
Kom kalu me ty
kom kalu edhe me ty
Okej une kaloj edhe me dy
Okej edhe edhe me tri

Refren :

2X
Kom kalu me ty , e ti prap pom lyp
smunesh mem harru , nese ti kur sdon
E un e di ma mir , prap ki mem thirr
une jom i nxon , nuk jom i lir


Ky tekst u dërgua nga Neel   daNEEL
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet