Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Kom Kalu Me Ty

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Kom Kalu Me Ty".
3. Video është e këngës "Kom Kalu Me Ty", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Kom Kalu Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  34

Komente

4 🔥

24/12/2013

2013-12-24T17:39:04+00:002-2-2-2-2 TON

Ref 1x :
Kom kalu me ty e ti prap pom lyp
smunesh me m'harru nese dikush t'don
e un e di ma mir prap ki me m'thirr
une jom i nxon nuk jom i lir

E di qe kom kalu me ty , po tash mo nuk jena
problemi ke qe sdeshtem njoni tjetrit mi shit rrena
ti hec rruges tone e un pi hi temes
kejt qato qe deshtem i bonem mos mi lon pik nzemer
duhet mu nal me menu qe ma tmir sun e gjon
ti kto e ki dit pa shku po inati nuk t'ka lon
se edhe n'onderr m'sheh , po bohesh qe sta nin
emrin Astrit ti e njeh ofertat mvin
prap nuk nalen fjalt zemer , qysh me to e qysh pa to
un e di qe kthehesh , qe munsin po ta lo
kejt o n'rregull kur senet thuhen nsy
po mos harro baby , kom kalu edhe me ty

Ref 2x :
Kom kalu me ty e ti prap pom lyp
smunesh me m'harru nese dikush t'don
e un e di ma mir prap ki me m'thirr
une jom i nxon nuk jom i lir

Yeah..
Baby tjerat si ti dojn me bo pozita
me nejt me artonin ma shum se ton diten
deri sa me mu kalon , mu m'njoftu me tjerat don
menen e rrit se sikur un t'rrall jon
nuk i qoj ment te tjerat , po veq te ti
amo qa me bo qe tjetra tu menu veq per mu rrin
ton diten edhe ton naten
menon plot sene qe me mu pershtaten
une caktoj daten edhe e lo takimin
nuk kom qef me bo fjal zemer ti ma din qellimin
kejt senet i kryn edhe menon per mu ton kohen
un ndikoj edhe nshoqet tua kur te un afrohen

Ref 2x :
Kom kalu me ty e ti prap pom lyp
smunesh me m'harru nese dikush t'don
e un e di ma mir prap ki me m'thirr
une jom i nxon nuk jom i lir

2x :
kom kalu me ty , kom kalu edhe me ty
okej une kaloj edhe me dy
okej edhe , edhe me tri
une jom i nxon , nuk jom i lir

Ref 2x :
Kom kalu me ty e ti prap pom lyp
smunesh me m'harru nese dikush t'don
e un e di ma mir prap ki me m'thirr
une jom i nxon nuk jom i lir


Ky tekst u dërgua nga Liraa R.   Daghost123
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet