Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Mirsevjen

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Mirsevjen".
3. Video është e këngës "Mirsevjen", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Mirsevjen  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  24

Komente

1 🔥

26/02/2012

2012-02-26T09:23:57+00:002TON

Reff.2x:
oouu...
Ta boj befasi nese nuk e ki prit
Tani ti bon NA NA NA NA ...
oouu...
Dush me bo repeat nese nuk e ki dit
Nuk shkon NA NA NA NA ...

Verse.1:
Njerzt habiten qysh e boj muziken edhe biten
Jom qaj qe sngrehi sen edhe nese fjalt fliten
Sum intereson sen men e kom stilin tem
Sjom i problemev po nese don
Mirsevjen (vjen-vjen-vjen-vjen)

Se boj per inati tkerkuj boj qasi repi qe tsmuj
Ti pe do hip-hopin ma shum se lekin
Kto fore lshoja tjeter kuj
Sdu me marr shembull pi tjerve
Se jom shembull per tjert
Plus jom qaj qe e bon n'mnyren ma tsinqert

Kur em sheh boma What's Up
Kur jom en bin Hands Up
Nuk jom ka tmaj ligjerata jom ka tboj HIP-HOP
Secili mnyren e veta muzika nuk o sekret
Nese te un mungon 1 sen te ti kan me mungu 20

Reff.2x:
oouu...
Ta boj befasi nese nuk e ki prit
Tani ti bon NA NA NA NA ...
oouu...
Dush me bo repeat nese nuk e ki dit
Nuk shkon NA NA NA NA ...

Verse.2:
Hip-Hopi nuk o Bingo per me lujt sa here qe don
Shokt ta rrehin shpinen e ti menon qe najsen po bon
Interesimi bjen Tjeter sistem vjen
Futja qa thojn men e di qe mngojn ren
Ju kini problem mi marr lekt
Un e kom problem per mi hargjit
Juve nfund tmujit te dera ju vin borgjlit

Une skom asi probleme nuk mirrna me thashetheme
Nuk foli per lloj lloj teme tkom kallxu qe se kom tbleme

Kur em sheh boma What's Up
Kur jom en bin Hands Up
Nuk jom ka tmaj ligjerata jom ka tboj HIP-HOP
Secili mnyren e veta muzika nuk o sekret
Nese te un mungon 1 sen te ti kan me mungu 20

Reff.2x:
oouu...
Ta boj befasi nese nuk e ki prit
Tani ti bon NA NA NA NA ...
oouu...
Dush me bo repeat nese nuk e ki dit
Nuk shkon NA NA NA NA ...


Ky tekst u dërgua nga  aLii006   Defrim
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet