A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

2Ton - Munges


Choose star rating

Rating:  4.9 / Votes cast:  105

Fans' Comments

No Comments 🔥🔥

09/02/2014

2014-02-09T16:58:00

Sa do qe larg jem un prap kom me ndje
Njeri si un o qasi qe nuk e shpreh
Qa kom n'zemer e maj n'veti
Nese je n'pozit temen mun mem m'kuptu mas lehti

Pajtona me ty nese je kunder cdo kujt
S'muj me fol edhe nese s'duhet me shujt
S'muj me kesh cdo dit se cdo nat kom munges
S'ndihna mir nese ti me mu nuk merr pjese

T'njoh ma mir se cdo njeri n'kit bot ty
Amo hala nuk e kuptoj pse hala nuk je kthy
T'pres edhe m'pret e di s'po du me pas largsi

Ref(2x)Per ty kom munges per secilen pjese
qe e kena kalu o o o ...
Po du me ta shpreh se qa jom tu ndje
Pse s'je ti mo me mu

Ref(2x)Per ty kom munges per secilen pjese
Po du me ta shpreh se qa jom tu ndje

Mungesa vrehet ajo nuk kthehet
Kena pas qasi dashnie qe me fjal s'shprehet
Kan ndyrshy senet s'jon si ma heret
Mu kon dikush tjeter si un qeshtu nuk mmerret

Pajtona me ty nese je kunder cdo kujt
S'muj me fol edhe nese s'duhet me shujt
S'muj me kesh cdo dit se cdo nat kom munges
S'ndihna mir nese ti me mu nuk merr pjese

S'di qa po ndodh t'kom respektu pa mas
S'di qa kisha jep afer met pas
Ok pe lojna kishe u kry
Amo kom me ardh koha qe ti vet ki mu kthy

Ref(2x)Per ty kom munges per secilen pjese
qe e kena kalu o o o ..
Po du me ta shpreh se qa jom tu ndje
pse s'je ti mo me mu o o o

Ref(2x)Per ty kom munges secilen pjese
Po du me ta shpreh se qa jom tu ndje

Ref(2x)Per ty kom munges per secilen pjese
qe e kena kalu o o o ..
Po du me ta shpreh se qa jom tu ndje
pse s'je ti mo me mu o o o


Lyrics submited by Teuta Syla
more...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019