Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Qa Boj

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Qa Boj".
3. Video është e këngës "Qa Boj", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Qa Boj  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  87

Komente

8 🔥

22/11/2014

2014-11-22T17:44:23+00:00Nese je ka don mem pa duhesh me ba termin
T'kom vet ku rrin po tash ska rendesi ku rrin
Kom pas fat amo edhe qellim kom pas
Tash i kom dyjat edhe jom me ni tjeter faz
Ti ke provu mem nal,Injorant me fjal
Rrisken qe ma ka jep zoti ti nuk munesh me marr
Qysh i vogel fmi kom dasht per me mrri
E kom edhe 1 qellim ata veq un e di
Ky nuk o fundi amo as edhe fillimi nuk o
Kerkush pi juve sum pruni perveq publikes qe mdo
Deri qetu ku jom nuk kom mrri nshpin tkerkujt
Ty tka pengu muzika jem amo mem nal ske mujt

2x REF:
Ooo Qa boj kejt ko me met
Ooo Mu kon un une nuk o let
Ooo Kan provu mem ul posht amo asniher ata nuk i kom vet

Reptur:
Ky sen tash mu ka ba sikur rutin
Per cdo dit kam tbaj me melodin
Qysh en fillim ja kom dit rendsin
Tjeter sen o me pas qef tjeter sen o me pas mundsin
Ndrron stina qa kom dasht e mrrina
Sjom rasisht ktu qysh nfillim i prina
Smarr shembull se jam shembull per tjer
Skom nevoj me ba biznis me karrier
Ndrrojn senet edhe koha ndrron
Une nuk du diqka qe mu nuk um takon
2ton + 2milion ton
Munesh me marr sikur msim ose si defenicion

2x REF:
Ooo Qa boj kejt ko me met
Ooo Mu kon un une nuk o let
Ooo Kan provu mem ul posht amo asniher ata nuk i kom vet


Ky tekst u dërgua nga  blintwiza1
Më Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet