Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - Diçka Tjeter

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Diçka Tjeter".
3. Video është e këngës "Diçka Tjeter", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - Diçka Tjeter  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  27

Komente

1 🔥

21/10/2016

2016-10-21T15:00:02+00:00Qka menon kur e boj tre
gjelozon ti prap se jom tu njeh
une e shti n'treg ti e di qe ki me ble
si Lebron Jamesi ne nba
qka ko me bo sot e la per neser
beat-in e lodhi si me bo palester
per kto pun jom ma shu se mjeshter
n'krahasim me ty une jom dicka tjeter

REF. x4:
paret me ni an an
femnat me ni an
kush na ka inati na

dash dimer dash ver (hit)
edhe vet edhe me tjer (hit)
n'dash e boj tron n'dash t'leht (hit)
do me m'pa munesh n'koncert mem gjet

nuk e du venin e juv po ju e doni temin
derisa un jom n'koncert ti ma permen emrin
e ke pa posterin e ke thirr haverin
edhe shkojm se neja o per qef temin

rarararara n'konto numrat cdo dit rriten
rarararara loqkat e mija edhe dimrit rreziten
rarararara hejterat shum po merziten
rarararara loqkat e mija edhe dimrit rreziten
rrr...

REF. x4:
paret me ni an an
femnat me ni an
kush na ka inati na


Ky tekst u dërgua nga Er Za0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet