Më mbaj mend (për 1 muaj)


2Ton - 100 T'Mira

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "100 T'Mira".
3. Video është e këngës "100 T'Mira", por nuk këndohet nga 2Ton.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

2Ton - 100 T'Mira  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.8 / Votuan:  49

Muzika & Teksti:

2Ton

Komente

Asnjë Koment

14/02/2018

2018-02-14T15:14:04+00:00Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

E qoj ni got per tkalumen ton
une me shok deri naten von
dikur nuk e kum pi
tash spo muj me lon
tishe kon mem ni veq qa jom tuj thon
pom mungon qdo telefonat
qe prej teje e kom marr qdo nat
u kon mir edhe kur jena dasht
u kon mir edhe kur jena kap
e di kom xhelozu se tkom dasht
ty ti kom jap kejt qa kom pas

edi kom xhelozu se tkom dasht
ty ti kom jap kejt qa kom pas

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

Informata tsakta per ty um vin
me kon do qe rrin ti e shpreh merzin
un e di qa ndjen
bohesh kishe sta nin
ti ki qef bohesh kishe snin
ndoshta ki nevoj per vemendje
ndoshta shkaku jem je nket gjendje
ndoshta nuk pot hekna prej menve
ndoshta ti te un prap vjen

e di kom xhelozu se tkom dasht
ty ti kom dhan krejt qa kom pas

edi kom xhelozu se tkom dasht
ty ti kom dhan krejt qa kom pas

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen

Pi harron 100 tmira
per diqka qe sja vlen
ti kom plotsu deshirat
mo si un sun gjen


Ky tekst u dërgua nga Arlinda DashefciKartolina (3)

8
8
0

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORYMë Shumë Këngë Nga 2Ton:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet