TEKSTESHQIP

2Ton
Si Era
Lyrics

2x
Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera

Ki mem lyp dikur ti ndoshta pak vonon non
ku me dit atehere a m’intereson on
ku me dit qka bohet, ku me dit ku jam am

Ndashta dika tjeter e kam ne tjeter an an
krejt senet ndryshojn njejt sikur ty edhe vijn e shkojn njejt sikur ti edhe perfundojne njejt sikur ti njejt sikur ti njejt sikur ti

Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera mera
Si era ike ike ike e per mu nuk ta nike ti ike ike ike e per mu keq nuk tvijke

E gjanat kan ndrishu qysh jam kan un me ty ti sje kan me mu e veq neve dyve sna ka shku ti je kan ajo qe ke gabu

Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera
Si era ike ike si era ma nuk ka vend per tjera me u ul nket panamera mera mera mera

DËRGOI:
INFO
Për të dhuruar akoma më shumë emocione, ky projekt u prezantua tek audienca i kompletuar me shije edhe me një videoklip, për produksionin e të cilit u bashkëpunua me N'pik Creative. Ky videoklip u publikua më 10 Mars 2023. Autor i muzikës dhe autor i tekstit është vetë këngëtari, teksa kënga ka punuar si producent Dardd.