Më mbaj mend (për 1 muaj)

3 Vellezerit - Maturant Lyrics

Nuk ka akoma asnjë votë


Vers(1)
Sonte ne kete mbremje
t'bukur ne po e festojm
Eni shok eni shoqe kete
nat mos ta harrojm (2)

Refren
Maturant un sonte
jam si t'ja bej o shok
4-vite paskan qen me
te lumtrat n'bote.(2)

Vers(2)
Me kujtohet n'oborr
t'shkolles ishim n'hije
t'blinit neper der te
profesori ne nje ore
mesimi.(2)

Refren
Maturant un sonte
jam si t'ja bej o shok
4-vite paskan qen me
te lumtrat n'bote.(2)..

Vers(3)
Ne mengjes mbremja
mbaroi dielli ka shendrit
lamtumir-lamtumir u
pafshim perseri(2)

Refren
Maturant un sonte
jam si t'ja bej o shok
4-vite paskan qen me
te lumtrat n'bote.(2)


Ky tekst u dërgua nga  djellza

3 Vellezerit - Maturant
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Maturant".
3. Video është e këngës "Maturant", por nuk këndohet nga 3 Vellezerit.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga 3 Vellezerit:


Komente 0