Më mbaj mend (për 1 muaj)

403 - Me Ty  Lyrics


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  4

Këngë e albumit:

"Cd Iii"

Komente

Asnjë Koment

01/12/2002

2002-11-30T23:00:00+00:00Ne jeten time shumecka shijova
pikellimin, problemet dhe vetmine
kerkova gezimin - por se gezova
kerkova endrrnen - por se endrrova

kujtoj pranveren kur te pash
Jo - nuk dua te jem pa Ty

Se me Ty kuptova
se nje minute munde te peshoj
me teper se nje jetes

e kur pas vehtes asgje nuk sheh
vetem brenga dhe hidherim
hakmerrju te kaluares me harrese

Nga ajo dite qe u takuam,
Te gjitha brengat ti mi largove


Ky tekst u dërgua nga KushowAkordet:

Am C
Ne jeten time shumecka shijova
Dm G
pikellimin, problemet dhe vetmine
Am C
kerkova gezimin por se gezova
Dm G
kerkova endrren por se endrovva


C G Dm Am
kujtoj pranveren kur te pash
C G Dm Am
jo nuk dua te jem pa ty
Dm Am Dm Am
se me ty kuptova se nje minut mund te peshoj
C G Am
me teper se nje jetes


Dm Am
dhe kur pas vetes asgje nuk sheh
Dm Am
vetem brenga dhe hidherim
C G
hakmerju te kaluares
Am
me hares


Am C
nga ajo dite qe u takuam
Dm G
te gjitha u treten ne hares
Am C
te gjitha brengat ti mi largove
Dm G
ne ty un gjeta at qe kerkova


Më Shumë Këngë Nga 403:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet