TEKSTESHQIP

4US
Nuk E Di
Lyrics

[ Money Maker REPTURA 1 ]
E pse spom len rehat, pse pom thir ntelefon
Gabime bone shum e tash falje pom kerkon
Po don mu kon bashk, Po don my kthy prap
Nji her ta dhash zemren amo prap sun ta jap
E bone qysh e bone punen Ky kapitull perfundoj
Kom qef shum met nimu, Po spo di ka tja filloj
E po vazhdoj po menoj veq per ty
Per ty veq per ty veq per ata dy sy
Ne zemer tkom pas cdo dit e cdo nat
Te jem bashk me ty nuk kisha fat
Saher me shkon mendja te dashuria jon
Sem besove asnjher kqyrshe tjert qa po thojn
Sdojn me na pa bashk, skan dasht asnjiher
E prishe dashurin, driten e bone terr
Tash malli pom merr, Per met pa me sy
Frymen mat fundit do ta mar veq per ty

[Az REFRENI 2HER ]
Nuk e di, Nuk e di, Ku humbi kjo dashuri
Ku mbeten ditet tona, ku humbi kjo lumturi
Veq per ty po jetoj , veq per ty po kendoj
Deri sa te jem gjall une kurrr sdo te harroj

[ N.O REPTURA 2 ]
Jeta kshtu e ka, une vazhdoj e jetoj
Buzqeshjet e tua une kurr si harroj
Momentet me ty gjithmon do ti kujtoj
Saher qe ket kong une do ta kendoj
Shikoj perreth meje, i vetem kam mbet
Pse ti u largove kur te dashta per jet
Po du meu qetsu, Po du me nejt vet
Spo muj met harru, nuk e kom qaq leht
Tkom pas vetem njo, Si shpirt e si zemer
Sikur tatuuu ne krah ta kom shkrujt at emer
E ti je qajo femer qe per ty kom jetu
Per ty deri nfund t'botes kisha shku
E tash te uroj fat dhe lumturi
Per hajr ty te qoft e reja dashuri
Ta dish veq nje sen, ty po ta tregoj
Dije se une asnjeher sdot harroj

[ Az REFRENI 2HER ]
Nuk e di, Nuk e di, Ku humbi kjo dashuri
Ku mbeten ditet tona, ku humbi kjo lumturi
Veq per ty po jetoj , veq per ty po kendoj
Deri sa te jem gjall une kurrr sdo te harroj

DËRGOI: