A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #
5 Plus
Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  2

5 Plus është grup artistësh i njohur. Në Qershor 2002, 5 Plus marrin pjesë në PoliFest 2002 me këngën "Tani Ose Kurr".

Në Maj 2004, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 1 me këngën "Tani Ose Kurr".

Në Maj 2007, 5 Plus marrin pjesë në Top Fest 4 me këngën "Clubbing".

Më datë 25 Nëntor 2007, 5 Plus publikojnë videoklipin "Erdha".

» Dërgo Korrigjime »

» Tekstet e Këngëve »

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019