Më mbaj mend (për 1 muaj)


Kjo këngë nuk ka videoklip.

5 Plus - T'luem  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/03/2009

2009-03-28T17:46:54+00:00Let’s do it tonight

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty ...

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty


Më Shumë Këngë Nga 5 Plus:


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet