A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


5 Plus - T'luem


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

28/03/2009

2009-03-28T18:46:54

Let’s do it tonight

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty ...

Kur të shohë nga prapa
Shtatin e dredhë
Dhe më bën të qmendem
Naze kur derdh

E kujna je a s’me thua
A thua kush të ka lazdruar

Shtati yt i hedhur
I pambuluar
Netëve të gjata
më mbanë të zgjuar

E kujna je a s’më thua
A thua kujt ju ke premtuar

Refreni :

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Të lutem ndize driten
Se s’të shohë dot me sy
Po t’ishe vetëm ëndërr
Prap do vlonë gjaku për ty

Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019