TEKSTESHQIP

Abedin Zenuni
Kolazh (Ani Moj Shqipni, Sharkia Me 12 Tela)
Lyrics

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Kolazh (Ani Moj Shqipni, Sharkia Me 12 Tela)" kënduar nga Abedin Zenuni.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.