Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Official Video Kërko Video

Action Bronson & Statik Selektah - Not Enough Words  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

20/11/2011

2011-11-20T20:29:48+00:00

Këngë e albumit:

"Well-Done"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Not Enough Words" kënduar nga Action Bronson & Statik Selektah.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Action Bronson & Statik Selektah i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet