Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Forbidden Fruit

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Forbidden Fruit".
3. Video është e këngës "Forbidden Fruit", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Forbidden Fruit  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Dr. Lecter"

Komente

Asnjë Koment

17/04/2011

2011-04-17T17:23:46+00:00


Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Forbidden Fruit" kënduar nga Action Bronson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Action Bronson i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin

Kemi gjetur një këngë me të njëjtin titull kënduar nga Ne-yo. Shpresojmë që është ky teksti që kërkoni:

(Oooooh ooooh) (2x)
I fantasize because there's nothing more,
From a distance, I do adore,
You are her property and she is yours,
Nothing I could do...

refrain:
but close my eyes and watch us dance,
Together,
Underneath the cherry moon,
Your another womans man,
In my mind
It's only you and me
It drives me crazy
I just wanna stand up and scream

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste (Oooooh)
All that I want to do
Forbidden fruit

I got to get up quick,
Before she catch me staring at his lips,
They look like wine, I want to take a sip
Nothing I can do...

refrain

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste (Oooooh)
All that I wanna do

It's something I shouldn't
Ooh, the room is starting to spin
Gimme your hand, forget your girl
Let's go somewhere and commit a sin

Tonight I will steal you away
(Oooooh ooooh)
All I want is just one taste
(Oooooh ooooh)

language english
viewed34 timesMë Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet