Audio

Action Bronson - Miss Fordham Road (86 87 88)


Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  2 / Votuan:  1

Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

22/11/2011

2011-11-22T02:18:24

Këngë e albumit:

"Well-Done"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Miss Fordham Road (86 87 88)" kënduar nga Action Bronson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Action Bronson i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...