Audio

Action Bronson - Randy The Musical  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

15/11/2012

2012-11-15T23:37:56

Këngë e albumit:

"Rare Chandeliers"Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "Randy The Musical" kënduar nga Action Bronson.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.
Videoklipi nga Action Bronson i bashkangjitur me këtë këngë, do ju ndihmojë për ta shkruajtur. Faleminderit për kohën tuaj.


Dërgo Tekstin
Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...