Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Telemundo

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Telemundo".
3. Video është e këngës "Telemundo", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Telemundo  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"White Bronco"

Komente

Asnjë Koment

01/11/2018

2018-11-01T03:46:01+00:00Ah, ah, ah, ah, ah, ah
Ah, ah, ah, ah, ah
Motherf**ker, know you hear me
Bam Bam, the Bronco, white one
Queens shit
Motherf**king World Cup starts today
You better be watching that shit in Spanish
Pussy

You can keep your little bullshit advance, understand?
I'm in the Amazon chewing on plants
Motherf**kers can't afford me
Plus, I'm in the middle of this orgy and send me back in like 40
Shit, I live so much, ain't no time for looking back, only up
'Cause there's no roof on the truck, you could shoot a duck
I know that's cruel as f**k, and, no, I wouldn't recommend it
Did I mention? The Porsche 911 got a second engine
Send your boy into the Seventh Dimension, shit
Hell is cheap, baby, heaven's expensive though
Yours truly, 'bout to get this paper like Judge Judy
Told my baby, "Come do me", all these drugs just run through me
Now I'm shredding the guitar on a mountain
God damn, something groovy
Aw, man, we lost 'em to the lights again
Bitch, don't worry, I'll be back like lightning
Just don't blink 'cause you might miss me
I'm about to make history, raise your motherf**king fist for me
And let your middle finger fly up and grab your nut sack
And scream, "Fuck that", you hear me?


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet