Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Rolling Thunder

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Rolling Thunder".
3. Video është e këngës "Rolling Thunder", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Rolling Thunder  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Këngë e albumit:

"Blue Chips 2"

Komente

Asnjë Koment

19/11/2013

2013-11-19T15:45:20+00:00Aw man
Smoking in that rocking chair
Ah

My past life I was a Rabbi
Now I live the fast life
Drugs on standby in the circle by the campfire
Telling stories of yesteryear
Pull out the pocket mirror just to check my hair
Hit it with the comb again
The rap Dennis the Menace with Dennis Rodman in Venice inventive
She took a bump then started dancing like Elaine Benes
The big chain sway like I'm playing tennis
One man team, about to win the pennant
Now you can tell by my pendant that I'm protected
Direct descendent in the blue and orange Lexus watching 'Se7en'
Land in Dublin
Pull me in the room and ask if it's resin
I said no they sent me on my way with blessings

I trained a dolphin to let the slammer off like Dolph Lundgren
That's if your mouth running
You'll get your cow something
I'm rare like a f**king Asian playing hockey
My ocean view is due to Papi
Bitches call me Rodney
Bought my bi**h a present hope I don't spoil it
'Was is it baby?'
Face to face toilets
Toyota with the spoiler Ace of Base boiling
I play ball like Billy Hoyle
Now I need a Sidney Dean to help me start this brothel in the Philippines
I stay in Flushing like I'm Dillon Gee
You ain't gotta open up the comic book to figure who the villain be
It's me doing perfect dives in the Sicilian sea
You know I like my bi**h with a Brazilian V
Bumping Bobby Brown
Cry when I'm not around
She always hold it down pound under the seat
In that all white Jeep
Sleep, that's if you wanna
I be schwitzing in the sauna
It's better than the piggys blissing on the corner
Come in the crib every night, and I kiss my daughter
Same lips spit on the lawyer
[Spitting noise]

We out
It's me
Always
Forever


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet