A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z #

Ne bëjmë kërkime të vazhdueshme në Youtube, por nuk kemi arritur të gjejmë një videoklip për këtë këngë.


Action Bronson - Thug Love Story 2017 The Musical (Interlude)


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente nga Fansat

Asnjë Koment 🔥🔥

26/03/2015

2015-03-26T12:42:53

Këngë e albumit:

"Mr. Wonderful"


[Action Bronson:] Who was that one you were telling me about the other evening, you were singin' about the sister in the street gang
[Guy:] Uh you're talkin' about... damn... say some words that I... I got so much shit
[Action Bronson:]...in the street life...

[Guy:]
I'm lookin' for this lady
She's special to me
So if by chance you see her
Won't you hit me on the hip, will you please?
I went to Red Cross and I went to the station
I looked up missing persons
And I found out that she wasn't there
Did she find, did she find
Did she find someone new?
Is it true?
Did she find, did she find
Did she find someone new?
I hope it's not true
My sister came over with no smile on her face
She said, "You better sit down"
It's gonna hurt, what she has to say
"That lady's not yours, she belongs to the streets
Where gangsters and hustlers
Where they meet on 125C
She can never be yours, a housewife, you see
She belongs to the ghetto, my friend
She doesn't belong to you or me
Did she find, did she find?"

[Guy:] See you could go two ways, it could be about drugs or it could be about a woman


Më Shumë...
Kjo faqe përdor cookies vetëm për reklama dhe statistika. Kjo faqe nuk mbledh, nuk përdor dhe nuk shpërndan të dhënat tuaja. Kompanitë e palëve të treta që përdorin cookies janë: Google, Taboola dhe MGID.
Më shumë info  
teksteshqip.com © 2007 - 2019