Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Bird On A Wire

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bird On A Wire".
3. Video është e këngës "Bird On A Wire", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Bird On A Wire  (Feat. Riff Raff)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

13/06/2012

2012-06-13T12:07:28+00:00[Hook:]
Smoke sum'n, bi**h!
Blow a kiss to my dick,
Wash my body with the sponge
Feed me flavored rices, put the chronic in my lungs
Tailor me a leather suit, on some Jodeci shit
Bi-costal man we supposed to be rich

[Verse 1: Action Bronson]
Leave the party with your daughter (little Deborah)
In the morning do karate in the water
Hear sounds of samurais, rockin' shorts in the winter,
Don't f**k with splinters, roll with sinners
A bunch of winners, catered lunch and dinner
While my drug jar look so empty
Drop a hook, and then I'll probably cop an M-3
Long nights (machete), that's an e-event
Somebody try to get me then to heaven they'll be sent
Oh, off the strength, caviar and porche taste!
All the beans are getting boston-baked
On thin ice I skate across the lake
With the CCM tags, my feet are like Cassius,
Smoke premium cabbage

[Hook:]
Smoke some, bi**h!
Blow a kiss to my dick,
Wash my body with the sponge
Feed me flavored rices, put the chronic in my lungs
Tailor me a leather suit, on some Jodeci shit
Bi-costal man we supposed to be rich

[Verse 2: Riff Raff]
Yo with eighty thousand shopping mall
But we ain't browsing, popping hood
At tresco towers, prowlin prowler, gucci towels in bathroom viles, niles, ailes, aston-martins,
Sparking one in valet parking,
Loan sharking, hoping that my days don't get darkened,
Cheeta skin, outside the park the propaganda propellers.
Ostrich feathers, security guards with 9 berettas
Pulling up Wolkswagen Jettas
Cause a storm in sunny weather,
Sunny weather, it's sunny weather,
Hoping that my days get - hoping, hoping - days get, days get - better!


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet