Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Live From Kissena Blvd

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Live From Kissena Blvd".
3. Video është e këngës "Live From Kissena Blvd", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Live From Kissena Blvd  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

11/04/2013

2013-04-11T20:28:43+00:00Ayo I represents Queens
Yea, you already know, come on
You know what time it is
Ayo I represents Queens
Please, let em know
Ayo I represents Queens
Bam bam yea yea uh
Statik
Yo I represents Queens, I prop scenes up

Yea the cops set me up, tried to play Action
Good thing I'm like Peyton with the play action
Gold wagon need a diaper cause I'm shittin on em
No lyin, engine like a retarded lion
Very special, twist pussy like pretzel
The travel named Fletcher
Sit in the back of the Cadillac stretcher
Maroon dash, air bloom when the platoon blast
Blue grass in the Jag playin jazz
Beige rider glove on my hand
Dead chrome be bam bam baklava
Sell 10 out the minivan like a saga mine
Backed about the eight
Doctor octagon, aqua havaches on
Put the fork in the pasta with the shitakies on it
Ain't a dime, get a move without papi on it
Green paper, motherf**kers left sloppy for it
Come on, come on

[Hook:]
Ayo I represents Queens
And you saved New York City
Ayo I represents Queens
And you saved
Ayo I represents Queens
And you saved New York City
Yo I represents Queens, I prop scenes up

Throw the left hook, knock a horse out
World came from across town, I put the fork down
Through the nackin and the dessert disgusted
Lick the mustard, kiss my cousin
Motherf**k you know I do my thing, it's nothing
Suede patches on the elbow of the jacket
Fruit savor bags for the green crack
Toast to Sesame C's on the scene best
Candy sky, welcome Adidas
Sittin courtside, need jazz
Please, my bi**h squeeze at 45 degrees
While I shift the V with Mystique
Kiss on your cheek, go to sleep
I roll the leaf up uh, cut through the block with Queen Latifa
A hundred grand wrapped in a flag of Trinidad
I been a dad, smoke dough, got the same taste as a lemon head
I wanna meet the bi**h that invented head
Korean meats laid on a lettuce bed, roll up

[Hook]
Ayo I represents Queens
And you saved New York City
Ayo I represents Queens
And you saved
Ayo I represents Queens
And you saved New York City
Yo I represents Queens, I prop scenes up


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet