Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Nothing To Worry About

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Nothing To Worry About".
3. Video është e këngës "Nothing To Worry About", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Nothing To Worry About  (Feat. Peter Bjorn & John)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

28/02/2012

2012-02-28T19:42:46+00:00[Hook: Peter Bjorn & John]
Do this thing, this type of thing
Put a little money in this type of thing
I've got nothing to worry about
I've got nothing to worry about

Speak in the third person, he don't like it when he overlooked
Last year he was a cook, always been a crook
Handing money out, his palms are feeling itchy
You still a bi**h if you bi**h, b
He make the paper, never made he, seat laid back
In a five wagon, champagne, eat off rap
Twin angels made of porcelain
Prayer scripted on the black Steve Austin shit
Yo, you lost it, kid
Call my Peter Luger Junior, keen shop house in shorts
Island hopping, winter time
Pad Thai with the peanuts and the bitter lime
And shorty will take a shit on the chest of any stupid bi**h that you consider fine
He one of a kind off the couch
He piss standing up
He read books and write poetry
And he strong as a Samoan
Straight from Flushing and you know it, bi**h

[Peter Bjorn & John:]
Negative, why always so negative?
If you have problems, why don't you go solve them?

[Hook: Peter Bjorn & John]
Do this thing, this type of thing
Put a little money in this type of thing
I've got nothing to worry about
I've got nothing to worry about


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet