Më mbaj mend (për 1 muaj)


Action Bronson - Put It In Your Mouth (Remix)

Kopjoni linkun URL të videos, duke shtypur "SHARE" në Youtube dhe me pas "Kopjo Link". Nga një komputer, linku mund të merret edhe duke klikuar mbi videon me butonin e djathtë dhe duke zgjedhur "Kopjo URL video". Vendosni linkun me lart dhe shtypni "DËRGO".

Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Put It In Your Mouth (Remix)".
3. Video është e këngës "Put It In Your Mouth (Remix)", por nuk këndohet nga Action Bronson.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.

Action Bronson - Put It In Your Mouth (Remix)  Lyrics


Nuk ka akoma asnjë votë


Komente

Asnjë Koment

14/05/2013

2013-05-14T14:44:17+00:00(performed with Hologram aka Jay Steele)

Say it...
(In my mouth, in my mouth, in my mouth, daddy)

[Verse 1: Action Bronson]
Well you could, lick it, flip it, taste it if you wanna
I ain't gonna chase you 'round and sweat the pussy like a sauna
Her skin tone a touch of cinnamon and chocolate cookie
Fuck it eight times raw, I call it Octopussy
White shorts, a little moist right by the pussy line
Now it's push, push, push, right in the tushy time
School Blanding, that mean she got a baldy
She sucking pee pee, makin' bread just like Grimaldi
But I'm the hero, servin' sausage like it's San Gennaro
Forget your past and come with me because your man is zero
I'm the whole shit, vintage from the cellar
The floor is made of glass and not the slipper, Cinderella
Yeah, test my libido, known to pass it twice with flying colors
Talking crazy on the text but now your shine covers
That don't fly bi**h, I thought you was a fly bi**h
Turn that ass around and let me hit you with the Heimlich

[Verse 2: Hologram]
Now you can f**k me for free, or suck for a fee
Trust and you'll see, it's nothin' to me
I need me a cutie, with a petutie
I'm on duty, hittin' the booty, 'cause
My nigga Magic Bronson came through with a hummer
Jay-f**king-Steels left a rim shot like a drummer
And she was from Cali so she said it's a bummer
I gave a rim job to a nimrod, I've been hard
With a dumb bi**h, in that 65 Impala she had one switch
She had one wish, she said she wanna have my dick like a baby
No maybe, she like dark meat, white gravy
And we was uptown so I told her I'm wavy
And now I got a little message for a young lady
Wash your leather Cheerio after you take a dumpington
'Cause when we start to humpington
I'm goin' in your rumpington
One thing I won't have twice is shit dick, say it...

In my mouth, in my mouth, in my mouth, daddy
In my mouth, in my mouth, in my mouth, daddy


Më Shumë Këngë Nga Action Bronson:

Më Shumë...


Komente mbi këtë këngë


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet