Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Bad Boy Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  53

Ye-ye-yeah what's up and
we just chillet !

A bad boy give to me bad boy (7x)

Ti dhe "Jerk" and shit se kjo osht bomb
Adelina nuk esht me ajo qe ti mendon
baby un po vi ashtu sic ti me do
stili i femres teme feel ding dong !

Ref:
Ti duart mbaji lart
levize poshte larte
e boj muziken time
element gjuj nalte.
Ti duart mbaji lart
levize poshte larte
tani kur fillon ti me bad girl
un n'Top!

Zemer mos ke frike leni kontakt
ti vetem afrohu nese ti me sheh prap
të prita s'di sa,
nga ti asgje ska,
tani mendon vetem ti je
vec neteve te dua hey.

A bad boy give to me bad boy (7x)

Kalle kalle
aty vjen shum e forte
njerzt jan aty dhe po bertasin (hey)
Qika nuk esht e mir me
merri ... qdo sezon

Vetem du me ngel larte
me shume se qdo nat
...
Ky rritem nen flak,
ty po te qon lart,
ti vetem thirre emrin tim sepse aty jam
Zemer mos ke frike leni kontakt
ti vetem afrohu nese ti me sheh prap
te prita s di sa,
nga ti asgje ska,

And I give to me my bad boy
Give to me
And I give to me my bad boy
Give to me
And I give to me my bad boy
Give to me
- (?)

A bad boy give me to my bad boy (7x)


Ky tekst u dërgua nga  Fjolllaa   saramk   NITAW   vivakosovaAdelina Tahiri
Renditja: Top 200
Publikimi: 23/10/2011
Festivali: Zhurma Show 2011
Muzika: Elgit Doda
Teksti: Big Basta
Orkestrimi: Elgit Doda


Adelina Tahiri - Bad Boy
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Bad Boy".
3. Video është e këngës "Bad Boy", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 6