Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - Golden Eagle Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  38

Go go go go go Golden Eagle
Go go go go go Golden Eagle

Me shije perfekt
Golden Eagle ne Çdo aspekt
merr energji te ndihesh lider
Te ben mir mu ni
e pin lali ne Shqiperi
Golden eagle merre edhe ti.

Te ben mir mu ni
me e mira Shqiptari
Golden eagle merre edhe ti
Te ben mir mu ni
me e mira Shqiptari
Golden eagle merre edhe ti.

GOLDEN EAGLE!


Ky tekst u dërgua nga  saramk   Mustaf


Renditja: Top 200
Publikimi: 06/02/2013Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 2


Adelina Tahiri - Golden Eagle
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Golden Eagle".
3. Video është e këngës "Golden Eagle", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.