Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Tahiri - S'je Normal Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  8

Kemi kohë që po e kërkojmë tekstin e këngës "S'je Normal" kënduar nga Adelina Tahiri.
Do ja u dinim shumë për faleminderit në rast se mundeni të na ndihmoni ne dhe të gjithë ata që janë në kërkim të këtij teksti.

Ky tekst është kërkuar 4 herë gjatë kësaj jave.

kërkesa
4

DËRGO TEKSTIN


Rendisim më poshtë tekstet e disa këngëve me të njëjtin titull dhe shpresojmë që përmbajnë tekstin që kërkoni:

D.U.D.A. - S'je Normal

OverLord:
Ti sje normal nuk je normal njo ka njo don na qu nmal
hajde tash bone pak ma kadal,pak ma kadal(x2)

NiiL B:
Jo ti sishe normal um kallzun dostat
ti me ato rrospat i njekshi bosat
na sjena me kravata ndor i kena kosat haahaa
jo bre jom tut nguc pak
uuuu ti pi bon kejt me kqyr
a bon me kallzu .......... ahaaa
ti je tu lyp naj mnyr
qe mi ra pak nsy ti per mi kqyr
ti spo dishe mu nal shum paske energji
kush po ta mush baterin jo as vet se di
per me tpas ndor njerzt po japin premi
un po rrii po pi un po rri po pi
ti po na provokon ti po na inspiron
na po tkqyrum teton kallzom nese tpengon

OverLord:
Ti sje normal nuk je normal
njo ka njo don me na qu nmal
hajde tash bone pak ma kadal,pak ma kadal(x2)

D.u.d.A:
Ti nuk je normal une i du tsmuta
i du tmdhaja ejj qishtu tbuta
ti sje normal qe moti koh
bo ma shum pun e lsho ma pak zo
ti nuk je normal e bon ni menyr
kur kalon anena kejt thell me tkqyr
hoo hoo ejj u kall toka
hej hej kush o qajo goca
hmmm ata kejt e njohin
hmmm ata kejt e shohin
ajde livrit pak ejj
ajde livrit pak ejj
ajde bone prap bone prap
bone bone prap
ti nuk je normal i len kejt pa fjal
une vi kadale se spo muj mu nal
nuk po muj mu nal ajde qele deren
nuk shkoj nshpi sonte pa ta ni eren

OverLord:
Ti sje normal nuk je normal
njo ka njo don me ka qu nmal
hajde tash bone pak ma kadal

Buja - S'je Normal

Sje normal , Jo jo jo sje normal

REF 2x :

Kejt ma bojn sje normal , qa me bo ski qa bon ndrysho spe chet
Kejt ma bojn sje normal , se i rrxove kejt rapperat qe po bojn rap
Kejt ma bojn sje normal kere femna edhe pare n`xhep ( sa t`dush )
Kejt ma bojn sje normal , jo jo jo sje normal

VERSE 1.

Qe po hi qe po vi rri jo nuk dal , jo aspak normal i smut jo n`spital
Kur e iqi e lshoj kur e iqi vonoj , dit e re pidhi ri t`jetren e harroj
Hezitoj kur ja shoh fraerin ngat saj , qet jav le te ban javen tjeter un e baj
Me kondom pa kondom besom s`prish pun , kur o koha mu shpraz le me qyrra n`hun
Veq e kry punen tem normal edhe t`sajna , paret ja marrem e dalem se jena hajna
Jo nuk e chajna rakin se deshum ,rrina me pidha boem high edhe keshum ,
Ti thirre freestyle ndash thirre tem e lir , n`dash thirre bujen T.B.A a zinxhirt
Se une boj rapp n`rapp kontriboj , s`thom pesh i qoj veq t`kallxoj ...

REF 2x

Kejt ma bojn sje normal , qa me bo ski qa bon ndrysho spe chet
Kejt ma bojn sje normal , se i rrxove kejt rapperat qe po bojn rap
Kejt ma bojn sje normal kere femna edhe pare n`xhep ( sa t`dush )
Kejt ma bojn sje normal , jo jo jo sje normal

VERSE 2.

Ket sen pe bim vet pare sa ki n`xhep , te une o let kush ska pare bari shet
E shet n`chmim t`lir qata shitet mir , e blen ni 20`tche ta dho edhe ni bir
Qeshtu bohen rappet bothen ja kapum , meniher him mrena kur dera e kerrit hapet
Mushim benzin drejt te hoteli , kur qelet patenti ajo kqyr qa po nxjerri
20 centimetra te ajo tjetra , ju dokem t`panjofshem kapuchin ner vetlla
Sjom gangsta zemer ty nesra , ti me dy tjera ja bojna si letra
Apet gjith vech boma ni zile , kejt thojn sjom normal po ty sta lo kile
Se koke shum boom ty t`kisha qu n`kom , met shtri per toke ty me gjith shoqe ...

REF 2x

Kejt ma bojn sje normal , qa me bo ski qa bon ndrysho spe chet
Kejt ma bojn sje normal , se i rrxove kejt rapperat qe po bojn rap
Kejt ma bojn sje normal kere femna edhe pare n`xhep ( sa t`dush )
Kejt ma bojn sje normal , jo jo jo sje normal ( sje normal , sje normal , sje normal )


Renditja: Top 200
Publikimi: 28/07/2017Më Shumë Këngë Nga Adelina Tahiri:


Komente 0


Adelina Tahiri - S'je Normal
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "S'je Normal".
3. Video është e këngës "S'je Normal", por nuk këndohet nga Adelina Tahiri.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.