TEKSTESHQIP

Adelina Tahiri
Bad Boy
Lyrics

Ye-ye-yeah what's up and
we just chillet !

A bad boy give to me bad boy (7x)

Ti dhe "Jerk" and shit se kjo osht bomb
Adelina nuk esht me ajo qe ti mendon
baby un po vi ashtu sic ti me do
stili i femres teme feel ding dong !

Ref:
Ti duart mbaji lart
levize poshte larte
e boj muziken time
element gjuj nalte.
Ti duart mbaji lart
levize poshte larte
tani kur fillon ti me bad girl
un n'Top!

Zemer mos ke frike leni kontakt
ti vetem afrohu nese ti me sheh prap
të prita s'di sa,
nga ti asgje ska,
tani mendon vetem ti je
vec neteve te dua hey.

A bad boy give to me bad boy (7x)

Kalle kalle
aty vjen shum e forte
njerzt jan aty dhe po bertasin (hey)
Qika nuk esht e mir me
merri ... qdo sezon

Vetem du me ngel larte
me shume se qdo nat
...
Ky rritem nen flak,
ty po te qon lart,
ti vetem thirre emrin tim sepse aty jam
Zemer mos ke frike leni kontakt
ti vetem afrohu nese ti me sheh prap
te prita s di sa,
nga ti asgje ska,

And I give to me my bad boy
Give to me
And I give to me my bad boy
Give to me
And I give to me my bad boy
Give to me
- (?)

A bad boy give me to my bad boy (7x)

DËRGOI: