Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Thaçi

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  4.9 / Votuan:  320
 • Vendlindja:
 • Prishtinë 
 • Jeton dhe vepron në :
 • Kosovë 
 • Mosha:
 • 40 Vjeç
 • Shenja e Horoskopit:
 • Binjaket ♊
BIOGRAFIA: Adelina Thaçi është një këngëtare e njohur dhe muzika ku identifikohet më shumë është ajo pop. Nëse çdo ditë e më shumë punoni për ta realizuar ëndrrën e jetës suaj atëherë një ditë ajo do të bëhet realitet. Kështu fillon karriera në muzikë e këngëtares Adelina Thaçi. Ajo që nga fillimi i karrierës së saj i është përkushtuar punës deri në arritjen e qëllimit. Si fëmijë e ka dashur muzikën dhe e ka improvizuar mikrofonin me lodra. Muzika për të është pjesë e jetës. Çelësi i suksesit të saj konsiderohet kënga "Shko", e komponuar nga Alfred K...

>> Lexo gjithë biografinë >>


E bija e

Cima (Rasim Thaqi)

Profili

Facebook

Instagrami

Zyrtar

Komente

8 🔥Te Pres (2003)

Për Liri Duhet Flijime (1998)


  Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem

  Shiko më shumë

» Dërgo Një Këngë »

Kartolina (3)

5
5
6

Krijo Një Kartolinë

Të Gjitha

STORY


Artistë Të Ngjashëm:

Diellza Kolgeci

Aurora Susuri

Jehona Sopi

Valentina Rama

Njomza Kallaba

Shota Baraliu

Monika Salihu

Bleta Mulliqi

Dafina Dauti

Ledi Vokshi

Tags: Adelina Thaqi, Adelina Thaci, Adelina Meta


Komente mbi këtë artist


* Të regjistruarit mund të votojnë ose të sinjalizojnë komentet
Duke u ngarkuar... Prisni ju lutem
Shiko të gjitha komentet