Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adelina Thaqi - Liri E Jetë Pa Lotë Lyrics

Zgjidhni me sa yje do votoni

Mesatarja:  5 / Votuan:  1

Te gjitha ngjyrat e ylberit
i kam gjetur ne syqkat tua

me lij rrogat e ketij te mjerit (X)
zgjatma doren une te dua

kacafytur liga e mira
fiton vullneti fiton deshira

grisja trim shpirtin merzise
po vjen kohe dashurise

Ne kete rruzull, shum ujvare
qe kalon tash, vjen fiton pare
priten njerz e shuhet jeta
se besoj a do jete kjo e verteta

Te gjitha endrrat e rinise
falja kemb zogut te lirise
te pyes boten a je ne mend

A del pranvera dhe n'ket vend
kacafytur liga e mira
fiton vullneti fiton deshira

grisja drin shpirtin merzise
po vjen kohe dashurise

Ne kete rruzull, shum ujvare
qe kalon tash, vjen fiton pare
priten njerz e shuhet jeta
se besoj a do jete kjo e verteta

gjithcka thuhet ne kete jete dashuria e vertet
gjithcka thuhet ne kete bote, veq liri e jete pa lote

veq liri


Ky tekst u dërgua nga Adelinathaqifansi90


Nuk kemi video për këtë këngë.
Adelina Thaqi - Liri E Jetë Pa Lotë
Linku i videos në YouTube:
Në TeksteShqip janë rreth 100.000 këngë me videoklip dhe afërsisht 40.000 këngë të tjera që nuk kanë një videoklip në Youtube. Stafi i TeksteShqip shton çdo ditë video të reja, por është e mirëpritur ndihma e kujtdo që arrin të gjejë një videoklip që mungon, apo një version më të mirë sesa klipi që mund të jetë aktualisht në TeksteShqip.

KUR PRANOHET NJË VIDEO E DËRGUAR:

Për verifikimin nga stafi mund të duhen pak minuta deri në disa orë, por garantojme që gjithsesi verifikimi do të kryhet brenda 24 orësh.

VIDEO E DËRGUAR NUK U PRANUA?

Një video e dërguar nuk do të pranohet nga stafi i TeksteShqip nëse:
1. Video e dërguar është fshirë ndërkohë nga YouTube ose është e padisponueshme.
2. Video nuk i përket këngës "Liri E Jetë Pa Lotë".
3. Video është e këngës "Liri E Jetë Pa Lotë", por nuk këndohet nga Adelina Thaqi.
4. Video që kemi në TeksteShqip, është më cilësore se ajo e dërguar.
5. Video që kemi në TeksteShqip, është zyrtare, ndërsa ajo e dërguar, jo.


Më Shumë Këngë Nga Adelina Thaçi:


Komente 0